Profile

behzad hejazifar

Contact Details

Bio

شهر زیبا و ساحلی استانبول یکی از قطب های گردشگری پر طرفدار در کشور ترکیه است که در تمام طول تابستان مملو از هزاران گردشگر خارجی است . استانبول دارای طبیعتی زیبا و بکر است که در کنار امکانات رفاهی و تفریحی مکان ایده آلی برای سپری کردن تعطیلات تابستانی است .

 تور استانبول سفر باتو ،  دارای هتل ها و اقامتگاههای بسیار لوکس و مدرنی است که با ارائه خدمات سطح بالا تمامی وقت گردشگران را پر می کنند تا جائیکه مجالی برای گشت و گذار در شهر باقی نمی ماند . اما توصیه می کنیم تاریخ هزاران ساله این منطقه را نادیده نگیرید و برای بازدید از آثار تاریخی ارزشمند شهر استانبول زمان کافی در نظر بگیرید . و در کنار آن از تفریح و خوشگذرانی در امتداد سواحل زیبای شهر نیز غافل نشوید .

در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با گوشه و کنار این شهر رویایی آشنا کنیم :

قلعه سنت پیتر    St Peter’s Castle

قلعه سنت پیتر یکی از با ارزش ترین آثار تاریخی شهر استانبول است که در جنوب غربی این شهر قرار دارد و  در سال ۱۴۰۲ میلادی توسط شوالیه های رودس ساخته شده است . این قلعه باشکوه در طول جمگ های صلیبی و برای محافظت از شهر ساخته شده و آنان نام آن را قلعه سنت پیتر یا پترونیوم  گذاشتند . در داخل قلعه موزه ای تماشایی وجود دارد که اشیا عتیقه موجود در آن از اطراف همین قلعه کشف و از زیر خاک بیرون کشیده شده است . قلعه سنت پیتر دارای پنج برج است و در کنار ساحل ساخته شده است . هنگام ایستادن بر بالای برج های شاهد تماشای چشم اندازی زیبا از دریا و سرزمین های اطراف خواهید بود . و گردشگران برای تماشای مناظر زیبای غروب آفتاب راهی این منطقه می شوند .

مرکز خرید دامون

این مجموعه در تور کیش سفر باتو سف دارای بیش از یکد فروشگاه متنوع است و در کنار آن دارای امکانات رفاهی و تفریحی متنوع نیز هست . در کنار درب ورودی آن سوپر مارکت ، شیرینی فروشی ، میوه فروشی  و فروشگاههای متنوعی را می بینید که جوابگوی همه نیازهای شما خواهد بود.  و در طبقه آخر آن نیز یک سالن فود کورت بزرگ وجود دارد که دور تا دور آن را رستوران های متنوع در بر گرفته است .

Social Media Links